Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz Dizisinde Rol Alma

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olamaz dizisi ATV kanalında izleyicileri ekran başına toplayan mükemmel bir dizidir. Salı akşamları oynayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz Dizisi izleyicilerini ekran başına toplamayı başarabilmiştir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisinin oyuncuları ise; Oktay KAYNARCA, Deniz ÇAKIR, Meryem ÜZERLİ, TarıK ÜNLÜOĞLU, Yunus Emre YILDIRIMER, Ozan AKBABA, Sabine TOZİYA, Kenan ÇOBAN, Turgay TANÜLKÜ yer almaktadır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz Dizinin başrol oyuncuları Meryem ÜZERLİ VE Oktay KAYNARCADIR.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisinin konusu ise; yer altından gökyüzüne doğru çıkan Hızır Çakır beyli ve ailesinin hikâyesidir.

Hızır Çakır beyli bu yola çocuk yaşta girmişti. Bu yola giren her insan haksızlıklara karşı başkaldırmaya an içenlerden oluşur. Hızır Çakır beyli de bu insanlardan birisidir. Büyüyüp zenginleşen Hızır Çakır Beyli bu haksızlıkların kaynağı halini alır. Bu adam yani Hızır Çakır Beyli sevmekten asla kaçmaz ve yorulmaz. Hızır Çakır Beyli Bir sevda adamıdır. Ayrıca HIZIR Çakır Beyli sevilmeyi çok seven bir kişiliğe sahiptir. Hayatındaki sahip olduğu tüm bayanların merkezinde yer almayı ister. Annesi, kızı, karısı ve sevgilisinin… Hayatındaki sahip olduğu diğer sevdiklerini de; kardeşini, yeğenini, oğlunu ve diğer aile fertlerini de canından değerli bir şekilde tutar.

Hızır Çakır Beyli ailesi yakınları ve sevdikleri için fedakâr bir baba vefakâr bir dost vazgeçilmez bir dosttur.  Hızır Çakır Beyli adil, cömert ve sevgi dolu bir adamdır. Bu özellikler Hızır Çakır Beyliyi yer altı dünyasında da yüceltmiştir.

Her dizi gibi Eşkıya dizisin de rol almak için gerekli şartlar gerekmektedir. Öncelik ile eşkıya oyuncu aranıyor olması gerekmektedir. Eşkıya dizisi oyunculuk için ilk olarak ajans ile görüşme yapılması gerekmektedir. Tabi ki eşkıya dizisinde rol almak için gerekli ön şartlar bulunmaktadır. Eşkıya oyuncu aranıyor formunu doldurur iken hangi karakterlerin aranıyor olması bilinmelidir. Eşkıya dizisi oyunculuk için başvuru yaptığınız ajans sizin çeşitli pozlarınızı çekerek eşya dizisinde rol alabilmek için firmaya gönderir firma tarafından ele alınan adayların firma ile görüşmesini sağlar. Bu şekilde eşkıya dizisinde rol almak için ilk adımı atmış olursunuz.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir