Görünen Adam Dizisinde Nasıl Oyuncu Olunabilir?

Dizi sektörüne her geçen gün yeni diziler eklenmektedir. Yeni eklenen hatta eklenecek olan dizilerden birisi de çok yakında internet üzerinden izleyebilecek olduğumuz Görünen Adam dizisidir. Görünen Adam dizisi birçok dizide olduğu gibi başarılı ve beğenilen yönetmen Onur Ünlü tarafından yazılıp yönetilmektedir. Bu dizinin yapımcılığını ise Eflatun Film üstlenmiştir. Bu dizinin yayınlanan fragmanı sayesinde, bu dizinin aksiyon ve komedi unsurlarını içinde barındırdığını görüyoruz. Görünen Adam dizisi çok yakında Youtube üzerinden izleyicilerle buluşacak.

Görünen Adam dizisi bir internet dizisidir. Şimdiden çoğu dizi sever, heyecanla bu dizinin internette kendisiyle buluşmasını beklemekte. Bir komedi dizisi olan Görünen Adam dizisinin başrolünü başarılı ve yakışıklı oyuncu Erkan Kolçak Köstendil üstlenmiştir. Bu dizi de birçok başarılı ünlüyü de başrol oyuncusu Erkan Kolçak Köstendil’e eşlik ederken göreceğiz.  Peki bu gibi dizilerde nasıl oyuncu olunabilir? Görünen Adam oyuncuları arasında yer almak istiyorsanız ilk olarak bir cast ajansına başvuruda bulunabilirsiniz. Bu başvurular genellikle internet üzerinden kabul edilmektedir. Başvuru formunu ve fotoğraflarınızı göndermeniz sonucunda başvurunuz bir değerlendirmeye alınacak. Bu değerlendirme sonucunda başvurunuz uygun bulunduğu halde fotoğraf çekimine çağırılacaksınız. Fotoğraf çekimine giderken fiziksel görümünüze son derece dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü sizin gibi Görünen adam oyuncuları ile birlikte rol almak isteyen binlerce insan olacaktır. Bu fotoğraf çekimleri tamamlandığında fotoğraflarınız sizin izniniz doğrultusunda kataloglarda yayınlanacaktır. Dizi ve diğer projeleri için oyuncu arayan yönetmen ve yapımcılar, kataloglardaki kişileri değerlendirerek, uygun buldukları takdirde  cast ajanslarından sizinle bir görüşme sağlamasını isteyeceklerdir. Bu görüşme sağlandığında oyuncu olmak için büyük bir adım atmış sayılırsınız.

Yani Görünen Adam dizisinde nasıl oyuncu olabileceğinizi düşünüyorsanız daha fazla düşünmeden bir cast ajansı ile iletişime geçebilirsiniz. Doğru ve güvenilir bir cast ajansı seçmeniz bu yolda sağlam bir adım atmanızda oldukça etkilidir. Piyasada amacı kötüye kullanan insanları kandırmaya çalışan çok sayıda ufak çaplı cast ajansları yer almaktadır. İyi bir araştırma yaparak bu cast ajanslarına itibar etmemenizi ve kendinize güvenilir cast ajansları bulmanızı öneririz.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir