Seviyor Sevmiyor Dizisi Oyuncu Alımları

Seviyor Sevmiyor Dizisi Oyuncu Alımları

Seviyor Sevmiyor Dizisi Kore’de ‘She Was Pretty’ olarak yayınlanan dizinin ülkemizde uyarlanmış halidir. Dizinin oldukça büyük bir başatı yakalaması Seviyor Sevmiyor Dizisi oyunculuk ajansları başvurularının yeniden alınmaya başlamasını sağlamıştır. Seviyor Sevmiyor Dizisine figüran, oyuncu ya da yardımcı oyuncu ajansları alımları yapılacaktır.

Seviyor Sevmiyor Dizisi konu olarak birbirinin çocukluk aşkı olan ikilinin yeniden karşılaşmalarını anlatmaktadır. Yiğit ve Deniz küçük yaşlarını birlikte geçirmişlerdir. Ancak küçükken Deniz oldukça şişmanken Deniz ise çok güzel bir çocuktur. İlerleyen zaman ikiliyi tam zıt şekilde etkilemiştir. İşlerin tersine dönmesi ikili yeniden karşılaştıklarında birbirinden komik sonuçlar doğurmuştur. Seviyor Sevmiyor Dizisinin oyuncu kadrosunda; Gonca Sarıyıldız, Zeynep Çamcı, Yiğit Kirazcı, Gökhan Alkan gibi başarılı isimler yer almaktadır. Seviyor Sevmiyor Dizisinin senaryosunu Türkleştiren isimler Aksel Bonfil ve Hakan Bonomo ikilisinden oluşmaktadır. Dizinin yapımcılığı ise MF Yapım tarafından üstlenilmiş durumdadır. Siz de bu kadar kaliteli ve başarışı bir işte yer alabilmek için Seviyor Sevmiyor Dizisi oyuncu alımlarını değerlendirerek işe başlayabilirsiniz.

Seviyor Sevmiyor Dizisi Oyunculuk Başvurusu Nasıl Yapılır?

Seviyor Sevmiyor Dizisi oyuncu alımları online başvuru sisteminde bulunan başvuru formunun doldurulmasından sonra yapılmaktadır. Ancak oyunculuk formunu doldururken bir takım hususlara dikkat etmek gerekmektedir. Öncelikle oyuncu adayları forma ekleyecekleri fotoğrafın mutlak suretle güncel olmasını sağlamak zorundadır. Bu fotoğraf aynı zamanda adayların yüz hatlarının belli olduğu bir fotoğraf olmalıdır. Seviyor Sevmiyor Dizisi oyunculuk başvurularında adaylardan istenilen bir diğer unsur ise form bilgilerinin doğru şekilde doldurulmasıdır. Başvuru formlarında istenilen fiziksel özellikleri de diğer bilgileri de eksiksiz şekilde dolduran adaylar değerlendirmeye alınmaktadır.

Seviyor Sevmiyor Dizisi oyunculuk başvurusu değerlendirmeleri casting alanında uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Yapılan değerlendirmeler sonrasında oyunculuk başvurusu yapan adaya uygun bir rol bulunması halinde ise aday ile irtibat kurulmaktadır. Kurulan irtibat sonrası oyuncu adayları ile bir görüşme yapılmaktadır. Oyuncu adayları bu görüşme sırasında canlandırması istenen karakter hakkında detaylı bilgi edinebilmektedir. Oyuncu ile anlaşma sağlanması halinde ise Seviyor Sevmiyor Dizisi kadrosunda yeni bir yüz eklenmiş olmaktadır.